o oknach wiemy wszystko

ZADAJ PYTANIE

O nas

Mamy 20 letnie doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej.

Okna to niezwykle ważny element naszego domu. Dokonując wyboru powinniśmy kierować się doświadczeniem sprzedawcy oraz jego pozycją na rynku. Tylko takie podejście gwarantuje nam wybór okna spełniającego nasze oczekiwania w zakresie funkcji, jakości oraz termiki.

Od wielu lat oferujemy klientom Kołobrzegu, a także naszego regionu okna PCW oraz ALU markowych producentów. Zapraszamy do korzystania z naszego 20-to letniego doświadczenia w sprzedaży zarówno okien PCW jak i okien aluminiowych. Ofertę okien aluminiowych kierujemy przede wszystkim do klientów, którym obce są ograniczenia wielkości bądź formy. Pozytywne rezultaty pracy z klientami są dla nas najlepszym sposobem poszerzania wiedzy branży stolarki otworowej.

Grono naszych klientów stale się powiększa.
"Naszą siłą są nasi zadowoleni Klienci"

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie pomiarów, doradztwa, sprzedaży oraz montażu stolarki okiennej oraz drzwiowej PCW i ALU. Aby dowiedzieć się więcej o sprzedawanych przez nas produktach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej okna-szwedko.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.